Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Żel rozjaśniający włosy GdanSkin Ziaja 100 ml

 • Żel rozjaśniający włosy GdanSkin Ziaja 100 ml
Żel rozjaśniający włosy GdanSkin Ziaja 100 ml

Marka : Ziaja

Żel rozjaśniający włosy GdanSkin Ziaja z naturalnymi składnikami nadaje włosom słoneczne refleksy. Łatwy w aplikacji, o przyjemnym zapachu, sprawia, że naturalne włosy blond zyskują naturalne letnie pasemka.

Cena za opakowanie

z VAT 23%

11,12 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

10,52 zł
Pojemność
 • NN-KZI-F100-001

Cena za opakowanie

z VAT 23%

11,12 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

10,52 zł
Produkt niedostępny

Dodatkowe promocje

 • Podpaski Bella Ideale Regular 20 szt. GRATIS przy zamówieniu za min. 119 zł.
Polecane do tego produktu

Morski żel rozjaśniający włosy GdanSkin Ziaja nadaje włosom naturalne refleksy przypominające efekt rozjaśnianych słońcem pasemek. Przeznaczony do każdego odcienia naturalnych włosów blond.

Właściwości produktu:

 • zawiera kocankę nadmorską oraz oraz bioferment z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza - działa nawilżająco i wzmacniająco
 • pozostawia na włosach przyjemny, letni zapach
 • nie zawiera amoniaku
 • nie pokrywa siwych włosów


Sposób użycia:

Żel należy nakładać w rękawicach ochronnych. Rozprowadzić na dłoniach i nanieść na wybrane pasma włosów. Do stosowania na mokre lub suche włosy. Nie spłukiwać. W celu zwiększenia efektu rozjaśnienia należy użyć suszarki lub wyeksponować włosy na słońce. Żel najlepiej stosować co 2-3 dni aż do momentu uzyskania pożądanego efektu.

NN-KZI-F100-001
Rozjaśniające
Żel
100 ml
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - powyżej kwoty 199 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet z dostawą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Bank Zachodni WBK SA

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.