Bella
 

Aktywna pianka do usuwania plam i zapachu moczu Seni Fresh 300 ml

Aktywna pianka do usuwania plam i zapachu moczu Seni Fresh 300 ml
PROMOCJA
NOWOŚĆ
POLSKA MARKA

Zestawy z tym produktem

Aktywna pianka Seni Fresh to skuteczne wsparcie w opiece nad osobą z problemem nietrzymania moczu. Produkt skutecznie usuwa plamy pochodzenia organicznego, w tym plamy z moczu, a także natychmiastowo eliminuje nieprzyjemne zapachy. Nadaje się do różnych rodzajów powierzchni tekstylnych, a subtelna kompozycja zapachowa sprawia, że preparat jest przyjemny w użyciu. Jego formuła umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.  
Cena za 1 opak.
z VAT 23%
RABAT 1,51 zł 27,48 zł
Cena regularna: 28,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką za 1 opak.: 28,99 zł
Opis

Czy wiesz, że...

Opieka nad podopiecznym z nietrzymaniem moczu w praktyce nierzadko bywa pełna wyzwań. Wybór właściwych produktów chłonnych, dostosowanych do stopnia dolegliwości, to tylko jeden z kluczowych elementów. Innym jest zabezpieczenia łóżka zarówno podczas wymiany produktów, jak i w sytuacji ewentualnych przypadkowych zabrudzeń.

Mocz pozostawiony na powierzchni materaca może skutkować trudnymi do usunięcia plamami. Dodatkowo, jego nieprzyjemny zapach z czasem może się nasilać. W tej sytuacji z pomocą przychodzi Aktywna pianka do usuwania plam i neutralizacji zapachu moczu - Seni Fresh.

Aktywna pianka do usuwania plam i zapachu moczu Seni Fresh, 300 ml

Aktywna pianka Seni Fresh została stworzona z myślą o skutecznym usuwaniu plam i nieprzyjemnego zapachu moczu oraz innych organicznych zabrudzeń z materacy i tkanin, takich jak dywany. To niezastąpiony preparat w codziennej opiece nad osobami dotkniętymi nietrzymaniem moczu. Stosowanie pianki zwiększa komfort zarówno podopiecznego, jak i opiekuna.

Jak działa aktywna piana?

Niejonowe i anionowe substancje powierzchniowo czynne w połączeniu z dodatkiem zwiększającym skuteczność usuwania plam tworzą aktywną pianę, która pozwala pozbyć się zabrudzeń pochodzenia organicznego. Nowoczesna receptura za pomocą neutralizatora na bazie cynku zwalcza nieprzyjemne zapachy natychmiast po użyciu

Dodatek probiotyków wytwarzających enzymy pozwala rozkładać materię organiczną w obszarze aplikacji oraz neutralizować nieprzyjemne zapachy i zapobiegać ich powstawaniu z czasem. Co ważne, probiotyki penetrują pęknięcia i szczeliny, skutecznie usuwając zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Probiotyki pozostają na powierzchni nawet przez 4 tygodnie, co ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości.

Pianka Seni Fresh - rekomendowane zastosowanie

W opiece nad chorym

Aktywna pianka Seni Fresh to produkt przeznaczony do stosowania zarówno w warunkach domowych, jak i w placówkach opieki długoterminowej. Pianka pozostawia przyjemny zapach na czyszczonych powierzchniach, skutecznie niwelując wcześniejsze zabrudzenia. 

W komplecie z neutralizatorem zapachu w sprayu

Pianka Seni Fresh, w połączeniu z Neutralizatorem zapachu Seni, tworzy niezawodny zestaw uzupełniający w opiece nad osobami dorosłymi lub dziećmi, które mają problem z nietrzymaniem moczu.

Sposób użycia

 1. Widoczne resztki moczu zebrać papierowym ręcznikiem.
 2. Równomiernie rozprowadzić piankę na zabrudzonej powierzchni.
 3. Przetrzeć delikatnie czyszczoną powierzchnię i obszar wokół plamy.
 4. Pozostawić do wyschnięcia.
 5. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Uwagi producenta: Piankę Seni Fresh najlepiej stosować na świeże plamy. Przed pełnym użyciem należy sprawdzić działanie preparatu na materiale w niewidocznym miejscu.

Nierówny poziom wilgoci między czyszczoną a pozostałą powierzchnią, proces szybkiego schnięcia oraz właściwości czyszczonej tkaniny mogą spowodować powstanie zacieków. W przypadku powstania zacieku zaleca się przetarcie powierzchni wodą z płynem do mycia naczyń i dokładne osuszenie czyszczonej powierzchni.

Stosuj w komplecie z tymi produktami

Profesjonalny neutralizator zapachu Seni 

Ręczniki higieniczne air-laid Seni Care

Seni - polska marka obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości.

Produkty Seni i Seni Care rekomendowane są, także przez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

Wybrane oferty

Najczęściej kupowane z tym produktem

Produkty refundowane

W refundacji możesz mieszać ze sobą różne produkty i chłonności w ramach jednego zamówienia.

Cechy produktu
SE-981-B300-41N
Płyn do czyszczenia powierzchni
Tekstylia
300 ml
Wyrób niemedyczny
Pytania do produktu
Zadaj pytanie o produkt
Informacje o dostawie

1. Koszty i formy dostawy


Próg darmowej dostawy w naszym sklepie wynosi tylko 109 zł!

Masz do wyboru następujące formy dostawy:

  • kurierzy: InPost, GLS, One lub Pocztex
  • Paczkomat InPost
  • ORLEN Paczka
  • punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Urząd Pocztowy, Lewiatan i inne)

Koszty w zależności od formy płatności:

  • Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność online):
   • 12,99 - 15,99 zł - do kwoty 109 zł
   • 0,00 zł - powyżej kwoty 109 zł
  • Płatność przy odbiorze:
   • 20,98 zł - do kwoty 109 zł
   • 3,99 zł - w kwocie 109 zł - 1000 zł 
   • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

2. Czas dostawy


Zamówienia pakujemy 24h na dobę przez 6 dni w tygodniu. W związku z powyższym zdecydowana większość zamówień jest doręczana do Klientów w ciągu 24h. W wyjątkowych przypadkach termin też może wynieść do 7 dni.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online (PayU), kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć przy składaniu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Santander Bank Polska S.A. 

Opinie