Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Przyrząd do zdejmowania butów

 • Przyrząd do zdejmowania butów
Przyrząd do zdejmowania butów

Marka : PDS Care

Przyrząd do zdejmowania butów przeznaczony jest przede wszystkim dla seniorów i osób po urazach kręgosłupa, które mają problem ze schylaniem się. Umożliwia zdejmowanie obuwia bez użycia rąk, jednocześnie nie niszcząc samych butów. 

Cena za opakowanie

z VAT 23%

41,89 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

41,62 zł

Cena za opakowanie

z VAT 23%

41,89 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

41,62 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

Przyrząd do zdejmowania butów to akcesorium przydatne zwłaszcza u osób, które odczuwają dyskomfort lub ból podczas schylania się. Umożliwia zdejmowanie obuwia bez konieczności użycia rąk, jednocześnie nie niszcząc butów. 

Podstawka została wykonana z drewna. Jest niewielka (33 cm), dlatego z łatwością można znaleźć dla niej miejsce w przedpokoju. 

NN-SPD-AXHU-004
Przyrząd do zdejmowania butów
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - powyżej kwoty 199 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet z dostawą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Bank Zachodni WBK SA

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.