Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Pieluszki Bella Baby Happy 360° Comfort System Junior (5) 12-25 kg

 • Pieluszki Bella Baby Happy 360° Comfort System Junior (5) 12-25 kg
 • Bestseller
Pieluszki Bella Baby Happy 360° Comfort System Junior (5) 12-25 kg

Pieluszki jednorazowe Happy Junior przeznaczone są dla dzieci o wadze 12-25 kg, szybko wchłaniają wilgoć zapewniając poczucie suchości przez długi czas. Elastyczne boki pieluszki pozwalają na komfortowe dopasowanie pieluszki do ciała dziecka oraz umożliwiają pełną swobodę ruchów.

Cena za opakowanie

z VAT 8%

36,71 zł

Cena od 4 opak.

z VAT 8%

35,60 zł
Rozmiar
 • BB-054-JU42-001
Ilość sztuk

Cena za opakowanie

z VAT 8%

36,71 zł

Cena od 4 opak.

z VAT 8%

35,60 zł
Produkt niedostępny

Dodatkowe promocje

 • Balsam do opalania Eva Sun SPF20 gratis przy zakupach za min. 229 zł.
Polecane do tego produktu

Pieluszki Happy Junior polecane są dla dzieci o wadze 12-25 kg.


Na tym etapie rozwoju dziecko zaczyna już samodzielnie się poruszać, dlatego szczególnie ważne jest to, aby pieluszka zapewniała mu komfort i swobodę ruchów. Aby spełnić te wymagania pieluszki zostały wyposażone w specjalny 360° Comfort System – system elastycznych elementów wraz z anatomicznym wkładem chłonnym, który sprawia, że pieluszka doskonale przylega do ciała dziecka, a przy tym zachowuje swoją chłonność i delikatność.

Pieluszki Happy Junior zostały stworzone, aby Twój maluch mógł się swobodnie się rozwijać i poznawać świat.


Cechy pieluszek Happy Junior:

 • anatomiczny wkład chłonny, dzięki któremu pieluszka idealnie dopasowuje się w części krokowej, nie powodując dyskomfortu podczas poruszania się i utrzymując zwartość pieluszki na odpowiednim miejscu,
 • elastyczny system Flexi Fit – szerokie elastyczne rzepy oraz szeroki ściągacz taliowy zapewniają idealne dopasowanie pieluszki oraz nie powodują ucisku brzuszka,
 • włóknina Quick Dry przyspiesza wchłanianie wilgoci wzdłuż całej pieluszki, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha i jest chroniona przed podrażnieniami,
 • technologia Air Flow gwarantuje pełną oddychalność pieluszki i zapobiega możliwym odparzeniom,
 • rzepy wielokrotnego zapinania zapewniają prawidłowe i pewne zapięcie.
BB-054-JU42-001
Chłopiec, Dziewczynka
12 - 25 kg
Zapinane na rzepy
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - powyżej kwoty 199 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet z dostawą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Bank Zachodni WBK SA

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.