Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Odplamiacz do ubrań dziecięcych spray Frosch Baby 500 ml

 • Odplamiacz do ubrań dziecięcych spray Frosch Baby 500 ml
Odplamiacz do ubrań dziecięcych spray Frosch Baby 500 ml

Marka : Frosch

Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci Frosch to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą zapewnić swoim pociechom naturalną pielęgnację i ochronę przez podrażnieniami, a jednocześnie utrzymać ich ubrania w nienagannej czystości.

Cena za opakowanie

z VAT 23%

rabat 3,55 zł

20,11 zł

16,56 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

16,15 zł
Pojemność
 • NN-HFR-M500-001

Cena za opakowanie

z VAT 23%

rabat 3,55 zł

20,11 zł

16,56 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

16,15 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci Frosch służy do skutecznego usuwania plam, a nawet zaschniętych resztek pokarmów z ubranek dziecięcych. Jego skuteczna receptura do stosowania przed praniem gwarantuje efekt czystego prania.


Właściwości produktu:

 • idealny do prania różnego rodzaju tkanin
 • odplamiacz na bazie naturalnych składników takich jak soli kwasów owocowych, radzi sobie nawet z zaschniętymi i trwałymi plamami z ubranek dziecięcych
 • forma sprayu ułatwia szybką i sprawną aplikację
 • nie posiada barwników

FROSCH to uniwersalne środki czystości oparte na naturalnych składnikach. Przyjazne dla środowiska, są wydajne, skuteczne i bezpieczne dla skóry. Wszystkie produkty FROSCH w wysokim stopniu ulegają biodegradacji, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i nie były testowane na zwierzętach.

NN-HFR-M500-001
Tak
Płyn
500 ml
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - powyżej kwoty 199 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet z dostawą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Bank Zachodni WBK SA

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Najczęściej kupowane z tym produktem