Pieluszki dla wcześniaków Bella Baby Happy Nano do 700g

 • Pieluszki dla wcześniaków Bella Baby Happy Nano do 700g
 • Pieluszki dla wcześniaków Bella Baby Happy Nano do 700g
Pieluszki dla wcześniaków Bella Baby Happy Nano do 700g
POLSKA MARKA

Pieluszki jednorazowe Happy Nano przeznaczone są dla noworodków o wadze do 700g. Szybko wchłaniają wilgoć zapewniając poczucie suchości przez długi czas. Elastyczne boki pieluszki pozwalają na komfortowe dopasowanie pieluszki do ciała dziecka oraz umożliwiają pełną swobodę ruchów.

Cena za opakowanie
z VAT 5%

rabat 4,43 zł

50,90 zł

46,47 zł

Cena od 30 opak.
z VAT 5%

45,37 zł
Ilość sztuk
 • BB-054-NA30-001

Cena za opakowanie
z VAT 5%

rabat 4,43 zł

50,90 zł

46,47 zł

Cena od 30 opak.
z VAT 5%

45,37 zł

Produkt dostępny

Polecane do tego produktu

Pieluszki jednorazowe Bella Baby Happy Nano są niezwykle wygodne, nie uwierają i doskonale przylegają do ciała dziecka, a przy tym zachowują swoją chłonność i delikatność dla skóry dziecka.

Cechy produktu:

 • przeznaczone dla noworodków o wadze do 700g

Właściwości pieluszek jednorazowych Bella Baby Happy

Bezpieczeństwo - surowce użyte w pieluszkach nie są bielone chlorem cząsteczkowym, nie zawierają elementów lateksowych, barwionych ani nadruków, nie zawierają substancji zapachowych i są przebadane dermatologicznie.

Idealne dopasowanie - elastyczne i miękkie rzepy zapewniają prawidłowe dopasowanie pieluszki do ciała dziecka w zależności od obwodu brzuszka bez efektu uciskania. Specjalna przędza użyta w kroczu wspomaga odpowiednie przyleganie pieluszki. Miękkie i delikatne falbanki boczne zapobiegają przeciekom bocznym.

Komfort i wygoda - anatomiczny kształt wkładu chłonnego sprawia, że pieluszka idealnie dopasowuje się w części krokowej, nie powodując dyskomfortu podczas poruszania się, ani ucisku w pachwinach.

Poczucie suchości - indykator wilgoci - specjalny pasek na froncie pieluchy, który poprzez zmianę koloru informuje rodziców lub personel medyczny o potrzebie przewinięcia dziecka bez konieczności zdejmowania i sprawdzania pieluszki, czy wyjmowania dziecka z inkubatora. Taśma chłonna z dodatkiem superabsorbentu zapewnia wysoką chłonność i poczucie suchości. Dzięki zastosowaniu miękkich i delikatnych materiałów pieluszka jest niezwykle komfortowa dla dziecka.

BB-054-NA30-001
Dziewczynka
do 700g
Zapinane na rzepy
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności obowiązujące od dnia 25 kwietnia 2020 r. włącznie

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - w kwocie 199 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.