Darmowa dostawa już od 199,00zł

Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzheimer

 • Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzheimer
Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z długim rękawem, Alzheimer

Marka : Pelani

Nierozbieralne śpiochy dla dorosłych z zamkiem na plecach, to rozwiązanie dla wyjątkowo nadpobudliwych podopiecznych, którzy uporczywie starają się rozebrać. Dzięki utrudnionemu dostępowi do zamka, a także opasce rzepowej na mankietach, zdjęcie kombinezonu bez pomocy opiekuna jest niemożliwe.

Cena za opakowanie
z VAT 8%

162,73 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

159,76 zł
Rozmiar
 • NN-SPN-OY3U-001

Cena za opakowanie
z VAT 8%

162,73 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

159,76 zł
Produkt niedostępny

Polecane do tego produktu

Śpiochy dla dorosłych, całkowicie nierozbieralne, dedykowane są przede wszystkim tym osobom, które – ze względu na swoją chorobę – odczuwają niepohamowaną potrzebę zdjęcia ubrania i wyciągania wyrobu chłonnego. Dotyczy to osób z niepełnosprawnościami, ale także chorych na Alzheimera czy demencję starczą. Kombinezon niezastąpiony jest zwłaszcza w tych sytuacjach, w których podopieczny bywa agresywny i wyjątkowo nadpobudliwy. Przemyślana konstrukcja z elementami autorskimi, niedostępnymi w innych tego typu ubraniach, zapewnia choremu poczucie komfortu a także zachowanie godności. Śpiochy mają na celu także ułatwienie pracy opiekunowi, który dzięki nim nie jest zmuszony do ciągłego ubierania podopiecznego czy poprawiania wyrobu chłonnego.

Główne cechy produktu

 • Przemyślana konstrukcja zamków – zarówno suwaki kombinezonu, jak i rękawic bezpalcowych, zbiegają się na plecach. Dzięki temu podopieczny nie ma możliwości samodzielnie zdjąć śpiochów ani odpiąć rękawic. Dodatkowo suwak został zasłonięty materiałem, by jeszcze bardziej utrudnić do niego dostęp.
 • Rękawice zabezpieczające – opatentowana konstrukcja rękawic gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę podopiecznego przy jednoczesnym uniemożliwieniu mu zdjęcia kombinezonu. Przestrzeń w zapiętych rękawicach jest na tyle duża, by nie wywoływać dyskomfortu i nie krępować ruchów. Dodatkowo rękawica została wzmocniona drugą warstwą tkaniny.
 • Opaska rzepowa – opaska zapinana na nadgarstku powstrzymuje chorego przed wyciągnięciem ręki, nie krępując jego ruchów ani nie tamując swobodnego przepływu krwi. Jest izolowana od ciała, dlatego nie podrażnia skóry i nie uciska nadgarstka.
 • Odpowiednie wyprofilowanie – ze względu na przeznaczenie kombinezonu, producent zadbał o jego odpowiednie wyprofilowanie w obszarze biodrowym. Dzięki temu podopieczny noszący wyrób chłonny nie odczuwa dyskomfortu związanego z nadmiernym uciskiem.
 • Wzmocniony materiał – najbardziej newralgiczne miejsca, takie jak krok i dekolt, szczególnie narażone na przetarcia i rozerwania, zostały wzmocnione specjalną taśmą.
 • Materiał wysokiej jakości – kombinezony Pelani powstały z wysokiej jakości bawełny (95%) z domieszką elastanu. Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze stanowią wygodne, ale także trwałe rozwiązanie dla podopiecznego. Śpiochy otrzymały certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, świadczący o braku szkodliwych dla zdrowia substancji w danym produkcie.

Wymiary

M: Obwód klatki/bioder do 104 cm, wzrost 164 - 176 cm

L: Obwód klatki/bioder do 110 cm, wzrost 172-182 cm

Można prać w temperaturze 60°C

NN-SPN-OY3U-001
Śpiochy dla dorosłych
Długi
Tak
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności obowiązujące od dnia 25 kwietnia 2020 r. włącznie

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - w kwocie 199 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.