Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Magnez Gold Skurcz 50 kapsułek

 • Magnez Gold Skurcz 50 kapsułek
Magnez Gold Skurcz 50 kapsułek

Marka : AlgPharma

 

Suplementy diety : Znużenie

Magnez Gold Skurcz Alg Pharma przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Produkt polecany dla osób z niedoborem magnezu. 1 tabletka zawiera 70 mg organicznej formy magnezu w postaci cytrynianu magnezu oraz 75 mg potasu w postaci chlorku potasu.

Cena za opakowanie

z VAT 8%

5,73 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 8%

5,28 zł
Ilość sztuk
 • NN-MAG-T050-001

Cena za opakowanie

z VAT 8%

5,73 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 8%

5,28 zł
Produkt niedostępny
Polecane do tego produktu

Magnez Gold Skurcz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Produkt polecany dla osób z niedoborem magnezu.


Cechy produktu:

 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi
 • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu nerwowego
 • witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego
 • 1 tabletka zawiera 70 mg organicznej formy magnezu w postaci cytrynianu magnezu oraz 75 mg potasu w postaci chlorku potasu
 • produkt przeznaczony dla osób dorosłych

Zalecane spożycie: Dorośli 2 tabletki 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

NN-MAG-T050-001
50 szt.
Znużenie
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - powyżej kwoty 199 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet z dostawą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Bank Zachodni WBK SA

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Najczęściej kupowane z tym produktem