Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Frosch Mleczko do czyszczenia Lawenda 500 ml

 • Frosch Mleczko do czyszczenia Lawenda 500 ml
Frosch Mleczko do czyszczenia Lawenda 500 ml

Marka : Frosch

Lawendowe mleczko do czyszczenia Frosch skutecznie czyści wszelkie rodzaje zanieczyszczeń w kuchni i łazience np. tłuszcz, kamień czy resztki mydła. Polecane do powierzchni ceramicznych, emaliowanych, ze stali szlachetnej i szkła, jak również do płyt ceramicznych, kuchenek gazowych i elektrycznych.

Cena za opakowanie

z VAT 23%

rabat 1,62 zł

9,88 zł

8,25 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

7,59 zł
Pojemność
 • NN-HFR-B500-007

Cena za opakowanie

z VAT 23%

rabat 1,62 zł

9,88 zł

8,25 zł

Cena od 2 opak.

z VAT 23%

7,59 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 300 zł i odbierz żel do mycia rąk bez wody Eva 300ml GRATIS! Użyj kodu: Marzec. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Polecane do tego produktu

Mleczko do czyszczenia Frosch usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia m.in. tłuszcz, kamień, osady z mydła i wody. Przeznaczony zarówno do czyszczenia łazienki jak i kuchni.

Cechy produktu:

 • doskonale czyści nawet najtrudniejsze zabrudzenia
 • pozbywa się osadu z wody, kamienia, tłuszczu i nalotów wapiennych
 • formuła oparta na olejku z lawendy i naturalnej mączki marmurowej - z łatwoscią usuwa zabrudzenia z emalii, stali szlachetnej, powierzchni ceramicznych
 • nie rysuje powierzchni
 • wydajny, skuteczny i bezpieczny dla skóry
 • w 100% biodegradowalny

Skład

5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe. Pozostałe składniki: mączka marmurowa i ekstrakt z lawendy

FROSCH to uniwersalne środki czystości oparte na naturalnych składnikach. Przyjazne dla środowiska, są wydajne, skuteczne i bezpieczne dla skóry. Wszystkie produkty FROSCH w wysokim stopniu ulegają biodegradacji, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i nie były testowane na zwierzętach.

NN-HFR-B500-007
Tak
Mleczko
Powierzchnie zmywalne
500 ml
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Formy dostawy

GLS - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł


Paczkomaty InPost - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską lub drogą przesyłki paczkomatowej. Koszty przesyłki określone są na stronie https://www.seni24.pl/content/1-dostawa-i-platnosci. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jedynie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić płatnością online (przelew elektroniczny, karta bankowa na platformie on-line), tradycyjnym przelewem na konto lub gotówka na konto. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym na konto i gotówce na konto w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Gotówka na konto to wpłata w banku lub dowolnej placówce typu poczta gotówki na rachunek bankowy naszego sklepu.

Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)

Najczęściej kupowane z tym produktem