Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Dodatkowe wkłady chłonne do pieluchomajtek Seni V Normal

 • Dodatkowe wkłady chłonne do pieluchomajtek Seni V Normal
 • Dodatkowe wkłady chłonne do pieluchomajtek Seni V Normal
Dodatkowe wkłady chłonne do pieluchomajtek Seni V Normal

Marka : Seni

Seni V Normal to oddychające wkłady ochronne do pieluchomajtek stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie przy inkontynencji kałowej. Przeznaczone są dla osób cewnikowanych, mobilnych jak i niemobilnych. Doskonale chronią przed zabrudzeniem. Gwarantują wysoki komfort użytkowania. 

Cena za opakowanie

z VAT 8%

23,33 zł

Cena od 4 opak.

z VAT 8%

23,01 zł
Rozmiar
 • SE-093-NO30-V03
Ilość sztuk

Cena za opakowanie

z VAT 8%

23,33 zł

Cena od 4 opak.

z VAT 8%

23,01 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

Seni V Normal to oddychające wkłady anatomiczne specjalnego przeznaczenia. Stosowane jako dodatkowa ochrona do pieluchomajtek w każdym rozmiarze. Stworzone zostały dla osób cewnikowanych jako zabezpieczenie przy inkontynencji kałowej.

rn

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

rn

Płeć:

rn
 • kobieta
 • rn
 • mężczyzna
 • rn

Stan fizyczny:

rn
 • osoba aktywna, samodzielna
 • rn
 • osoba leżąca, wymagająca opieki
 • rn

Rodzaj inkontynencji:

rn
 • inkontynencja kałowa
 • rn

rn

Seni V doskonale ochronią pościel i bieliznę przed zabrudzeniem kałem nie powodując podrażnień skóry i odparzeń. Ze względu na brak folii izolacyjnej nie mogą być jednak stosowane jako samodzielna pielucha przy inkontynencji moczowej lub przy luźnym stolcu.

Właściwości wkładów chłonnych Seni V Normal

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej wkładów chłonnych umożliwia przepływ powietrza, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn.

rn

Lepsze dopasowanie do ciała - dzięki anatomicznemu kształtowi wkłady dopasowują się do ciała zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

rn

Podwyższony komfort użytkowania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z wkładów.

rn

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych –  wkłady Seni V są całkowicie pozbawione lateksu, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego.Wkłady Seni V poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym.

Jak samodzielnie zakładać wkłady chłonne Seni V?

 1. Opuść majtki siatkowe do połowy ud.
 2. rn
 3. Włóż wkład chłonny między nogi warstwą chłonną do góry. Pamiętaj, że szersza część wkładu to część tylna, a węższa część powinna znaleźć się z przodu.
 4. rn
 5. Dopasuj wkład chłonny do ciała, rozprostowując jej przednią i tylną część tak, by dobrze przylegała do ciała. Upewnij się, że leży dobrze w kroku, a następnie przytrzymując wkład naciągnij majtki siatkowe.
 6. rn
 7. Po założeniu majtek siatkowych popraw wkład chłonny i upewnij się, że jest dobrze dopasowany do ciała, a jego brzegi nie są podwinięte.
 8. rn
 9. Opróżnij do toalety zawartość zużytego wkładu, by uniknąć nieprzyjemnego zapachu. Następnie zwiń wkład i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.
 10. rn

* Zamiast majtek siatkowych możesz używać pieluchomajtek Super Seni.

Jak zakładać wkłady chłonne Seni V osobie leżącej?

 1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego.
 2. rn
 3. Opuść majtki siatkowe do połowy ud podopiecznego.
 4. rn
 5. Obróć chorego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych włóż wkład chłonny między jego nogi. Rozłóż tylną część wkładu tak, by dobrze przylegał do ciała.
 6. rn
 7. Podciągnij majtki siatkowe z tyłu ku górze. Wyciągnij przednią część wkładu chłonnego i dopasuj ją do krocza.
 8. rn
 9. Obróć chorego na plecy i nieznacznie unosząc go z lewej i prawej strony podciągnij majtki siatkowe do góry.
 10. rn
 11. Opróżnij do toalety zawartość zużytego wkładu, by uniknąć nieprzyjemnego zapachu. Następnie zwiń wkład i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.
 12. rn

* Zamiast majtek siatkowych możesz używać pieluchomajtek Super Seni.

Dostępne rozmiary wkładów chłonnych Seni V

Seni - polska marka obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości.

rn

Produkty Seni i Seni Care rekomendowane są, także przez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

SE-093-NO30-V03
Kobieta, Mężczyzna
Osoba samodzielna, Osoba leżąca
Kałowa
Z majtkami siatkowymi, Z pieluchomajtkami
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 12,99 zł - do kwoty 199 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 199 zł

Płatność przy odbiorze

 • 15,49 zł - do kwoty 199 zł
 • 2,99 zł - powyżej kwoty 199 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet z dostawą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numer konta bankowego: 70 1090 1506 0000 0001 1258 2259 - Bank Zachodni WBK SA

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia.
 • Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.
Najczęściej kupowane z tym produktem