Bella

Lista produktów marki JELP

JELP to duńska marka hipoalergicznych środków piorących ciesząca się od ponad 25 lat doskonałą opinią wśród klientów i specjalistów. W swojej filozofii stawia przede wszystkim na idealnie dobrane składniki tworzące specjalistyczną recepturę neutralną dla wrażliwej skóry. Produkty marki JELP rekomendowane są przez Instytut Matki i Dziecka oraz Polskie Towarzystwo Położnych. Znajdziesz wśród nich proszki, żele i kapsułki do prania białego i kolorów, płyny do płukania tkanin oraz odplamiacze.

Linia produktów 0+ dedykowana jest niemowlętom i noworodkom już od pierwszych chwil życia. Specjalnie opracowana receptura zapewnia ochronę delikatnej skóry maluszka przed alergią i podrażnieniami. Kompozycja pudrowych zapachów nie podrażnia wrażliwego układu oddechowego, a także nie zakłóca poczucia jego bezpieczeństwa, które daje mu zapach mamy.

Linia produktów 1+ przeznaczona jest do prania odzieży dzieci powyżej pierwszego roku życia. Hipoalergiczne środki linii 1+ łączą w sobie skuteczność prania i usuwania trudnych zabrudzeń z dbałością o wrażliwą skórę malucha. 

Linia Family doskonale sprawdzi się w przypadku prania ubrań całej rodziny. Produkty ten kategorii są hipoalergiczne, nie zawierają alergenów i drażniących zapachów. Są całkowicie bezpieczne dla skóry wrażliwej, alergicznej i skłonnej do atopii, a jednocześnie skutecznie dopierają nawet trudne zabrudzenia.